JavaScript er ikke aktivert i nettleseren din, så denne filen kan ikke åpnes. Aktiver JavaScript og last inn på nytt.

Sākam!
Sveicam ar Līgatnes bišu spēles uzsākšanu! Vai esi gatavs atjautības, zināšanu un orientēšanās pārbaudei? Tevi sagaida ceļojums bišu pasaulē un vienlaicīgi arī Līgatnes dabas takās.
Līdzīgi kā bitei meklējot piemērotu ziedu, Tavs uzdevums būs meklēt atbildes uz jautājumiem, pārvietojoties starp spēles kontrolpunktiem tepat Līgatnes dabas takās.
Logg på Google for å lagre fremdriften din. Finn ut mer
Daži norādījumi pirms sāc spēli:

*Pareizās atbildes uz visiem jautājumiem varēsi atrast, ja būsi acīgs, jo tās paslēpušās Tev apkārt.

*Kad esi atradis pareizo atbildi, skaitļus raksti ar cipariem.
*Rakstot pareizo atbildi, izvairies no neredzamajām atstarpēm, piemēram, atstarpēm pēc vārda!
*Kad esi ierakstījis pareizo atbildi, spied pogu "Uz priekšu!". Ja savā ierīcē nospiedīsi "Enter", nokļūsi pie iepriekšējā jautājuma.

*Ja jūti, ka attēls ekrānā ir pārāk mazs, pagriez ekrānu horizontāli.
*Pavisam lieliski, ja Tavā grupā vairākiem cilvēkiem ir telefons ar mobilo internetu - tad varēsiet meklēt atbildes kopā! Bet neuztraucies, ja esi devies solo ceļojumā pa bišu pasauli vai pārējiem draugiem telefons palicis mājās - tik un tā Tev ir visas iespējas atrast atbildes!

Un atceries - visa informācija, lai atbildētu uz jautājumiem būs takas malās, informācijas stendos un citās apmeklētājiem pieejamās vietās.
Neste
Tøm skjemaet
Send aldri passord via Google Skjemaer.
Dette innholdet er ikke laget eller godkjent av Google. Rapportér uriktig bruk - Vilkår for bruk - Retningslinjer for personvern